PATARIMAI KAIP MYLĖTI IR AUGINTI SAVO „PELĖDĄ“

Tavo „Pelėda“ pagaminta iš natūralios odos, apdirbtos išsaugant odos unikalumą ir švelnumą. Odoje gausu laiko paliktų žymių, kurios kiekvieną „Gėda Pelėda“ kūrinį daro unikaliu ir pabrėžia medžiagos natūralumą.

Laikui bėgant, gavusi tiesioginių saulės spindulių, liesdamasi su Tavo oda ir kitaip veikiama aplinkos, „Pelėda“ šiek tiek keisis, kaip ir būdinga odiniam kūriniui. „Pelėda“ gali lengvai patamsėti, jos oda paminkštėti ir tapti dar žavesnė ir unikalesnė. Mylėk ir tinkamai prižiūrėk savo „Pelėdą“ ir ji ilgai gyvens ir tarnaus Tau.

APSAUGOK
Pelėdai nepatinka tiesioginiai saulės spinduliai ir ilgas būvimas intensyvioje saulėje. Laikyk ją toliau nuo tiesioginių karščio šaltinių ir drėgmės.
Vanduo, aliejai, makiažo priemonės gali palikti sunkiai išvalomų dėmių Tavo Pelėdos plunksnose.

ŠVARINK
Jei nutiko taip, kad „Pelėda“ išsitepė, valyk ją sausu ir švariu audiniu. Galima naudoti švelnų natūraliai odai skirtą kremą arba putas (priklausomai nuo odos rūšies). Sušlapus nedžiovink „Pelėdos“ tiesioginių karščiu ar saulės spinduliuose, tai gali deformuoti jos formą. Nuvalyk „Pelėdą“ sausu ir švariu audiniu, o tada palik išdžiūti sausoje vietoje. „Pelėda“ jautri įbrėžimams ir jie sunkiai pašalinami. Įbrėžimus gali pabandyti sulyginti naudodama specialias odos priežiūros priemonės. Naudok tik specialias priemones, skirtas natūraliai odai, kurios turi tikti pagal spalvą ir odos rūšį.

PAMAITINK
Pelėda tarnaus ilgai, jei prasidedant ir baigiantis sezonui, palepinsi ją odai skirtais lubrikantais/kremais, purškikliais. Juos naudok pagal odo rūšį ir spalvą. Drėgnuoju metų laiku impregnuok „Pelėdą“ specialiomis natūraliai odai skirtomis priemonėmis, taip ją apsaugosi nuo drėgmės poveikio. Visas priemones siūlome bandyti mažai matomose vietose ir tik įsitikinus, kad jos tinka Tavo „Pelėdai“ – naudok visame plote.

NEPAMIRŠK
Kartais, dar jaunos Pelėdos gali lengvai dažyti. Tai natūralus spalvotų odų bruožas. Norint pagreitinti laikino dažymo išnykimą, patariame „Pelėdą“ impregnuoti, naudoti specialius kremus ir valyti ją sausu audiniu.

Gero skrydžio!
Gėda Pelėda – Kristina

X